Bubbles

Na hornej palube Pontonu sme vytvorili trendový priestor baru a reštaurácie Bubbles, ktorý je otvorený pre všetkých návštevníkov. V ponuke nájdete delikatesy od pána šéfkuchára Andreja Turčeka, ktoré nie sú len prvou pomocou, keď vás na vode prepadne hlad, ale skutočným zážitkom. Autorom originálneho drink menu je jeden z najlepších slovenských barmanov Peter Marcina, ktorý vymyslel svieže drinky špeciálne pre Bubbles.

Okrem drinkov, výborného stáčaného prosecca a špecialít našich šéfkuchárov si môžete vychutnať aj panoramatický výhľad poskytovaný priestrannou terasou, ktorá Bubbles obklopuje z troch strán. Celý priestor hornej paluby je možné taktiež prenajať spoločne s hlavnou halou Pontonu. Na prianie Vám radi pripravíme výborný catering. Kapitáni a kapitánky navyše určite ocenia možnosť odparkovať svoje plavidlo na jednom zo šiestich miest vyhradených pre hostí Bubbles.

Otváracie hodiny

Štvrtok
11.00 - 22.00
Piatok - Sobota
11.00 - 23.00
Nedeľa
11.00 - 22.00
Kuchyňa je otvorená do 21.00.

Ponton

Presvedčte sa aj vy o unikátnosti tohto bratislavského eventového priestoru na Dunaji. Kontaktujte nás cez formulár a dajte nám vedieť, či sa chcete ubytovať alebo prenajať celý priestor. Radi vyhovieme všetkým Vašim prianiam…

Adresa

Tyršovo nábrežie
Bratislava – Petržalka
851 01

Prosím vyplňte Vaše meno a priezvisko
Prosím vyplňte predmet Vašej správy
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Vaše telefónne číslo
Prosím vyplňte znenie Vašej správy
Prosím potvrďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov