Unikátne technológie

Vedeli ste, že Ponton je významnou technologickou inšpiráciou na európskej úrovni? Je to vďaka tomu, že stojí na jednom z najväčších betónových pontónov, vyrobenom na mieru tomuto projektu. Základ konštrukcie Pontonu tvoria obrovské polystyrénové kvádre zaliate v betóne. Vzduch v nich tak nadnáša celý objekt a nemá kade uniknúť. Technológia stavby je premyslená do posledného detailu a žiadala si spoluprácu mnohých rozmanitých odborníkov. Ďakujeme spoločnosti BTK, že ste sa do toho pustili. Žiadne prestavby starých lodí alebo opravených staručkých pontónov! Ponton je lahôdka pre projektantov a inšpirácia pre architektov.

Interiér na mieru Vašej akcie

Usporiadanie hlavnej haly Pontonu sa prispôsobí každej udalosti – súkromnému večierku, konferencii, koncertu, svadbe, vernisáži, módnej prehliadke a iným. Pri plánovaní Vašej akcie sa môžete inšpirovať niektorým z usporiadaní priestoru na fotografiách. Neváhajte nás však osloviť s ďalšími špecifickými požiadavkami.

Ponton

Presvedčte sa aj vy o unikátnosti tohto bratislavského eventového priestoru na Dunaji. Kontaktujte nás cez formulár a dajte nám vedieť, či sa chcete ubytovať alebo prenajať celý priestor. Radi vyhovieme všetkým Vašim prianiam…

Spoločnosť

PONTOON s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07

IČO: 53 220 374
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 147315/B

Adresa

Tyršovo nábrežie
Bratislava – Petržalka
851 01

Reštaurácia Bubbles
Prosím vyplňte Vaše meno a priezvisko
Prosím vyplňte predmet Vašej správy
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Vaše telefónne číslo
Prosím vyplňte dátum príchodu
Prosím vyplňte čas príchodu
Prosím vyplňte počet zúčastnených osôb
Prosím vyplňte znenie Vašej správy
Prosím potvrďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov