Unikátne technológie

Vedeli ste, že Ponton je významnou technologickou inšpiráciou na európskej úrovni? Je to vďaka tomu, že stojí na jednom z najväčších betónových pontónov, vyrobenom na mieru tomuto projektu. Základ konštrukcie Pontonu tvoria obrovské polystyrénové kvádre zaliate v betóne. Vzduch v nich tak nadnáša celý objekt a nemá kade uniknúť. Technológia stavby je premyslená do posledného detailu a žiadala si spoluprácu mnohých rozmanitých odborníkov. Ďakujeme spoločnosti BTK, že ste sa do toho pustili. Žiadne prestavby starých lodí alebo opravených staručkých pontónov! Ponton je lahôdka pre projektantov a inšpirácia pre architektov.

Interiér na mieru Vašej akcie

Usporiadanie hlavnej haly Pontonu sa prispôsobí každej udalosti – súkromnému večierku, konferencii, koncertu, svadbe, vernisáži, módnej prehliadke a iným. Pri plánovaní Vašej akcie sa môžete inšpirovať niektorým z usporiadaní priestoru na fotografiách. Neváhajte nás však osloviť s ďalšími špecifickými požiadavkami.

Ponton

Presvedčte sa aj vy o unikátnosti tohto bratislavského eventového priestoru na Dunaji. Kontaktujte nás cez formulár a dajte nám vedieť, či sa chcete ubytovať alebo prenajať celý priestor. Radi vyhovieme všetkým Vašim prianiam…

Adresa

Tyršovo nábrežie
Bratislava – Petržalka
851 01

Prosím vyplňte Vaše meno a priezvisko
Prosím vyplňte predmet Vašej správy
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Vaše telefónne číslo
Prosím vyplňte znenie Vašej správy
Prosím potvrďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov